LED podhledové svítidlo TH902
Katalogové číslo: ZN14ND-TH902
Dodací lhůta: skladem
Hmotnost: 0.5 kg
Dodací lhůta: skladem
Hmotnost: 0.5 kg
| Cena s DPH: | 1 119 Kč 503 Kč |
|---|---|
| Cena bez DPH: | 925 Kč 416 Kč |
LED podhledové svítidlo TH902
Kruhové LED vestavné svítidlo z matného hliníku o průměru 135×70 mm určené pro zabudování do podhledu v bytovém i komerčním prostoru.
Napájecí zdroj je příslušenstvím svítidla.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 110x60 mm |
| Napájecí proud: | 320 mA |
| Výkon: | 9 W |
| Počet LED: | 9 |
| Světelný tok: | 675lm |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 4000 K |
| Pracovní teplota: | –10 °C ~ +45 °C |
| Vyzařovací úhel: | 30° |
| CRI: | RA>82 |
| Životnost: | 30000-60000h |
| Materiál: | matný hliník |
| Barva: | stříbrná |
| Krytí: | IP20 |
| Záruka: | 2 roky |



