FIALE III GU10 round 3 white
Katalogové číslo: SLIP001003
Dodací lhůta: 2-3 dny
Hmotnost: 0.07 kg
Dodací lhůta: 2-3 dny
Hmotnost: 0.07 kg
| Cena s DPH: | 150 Kč |
|---|---|
| Cena bez DPH: | 124 Kč |
FIALE III GU10 round 3 white
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 1700x65 mm |
| Napájecí napětí: | 250 V |
| Výkon: | 60 W |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| Pracovní teplota: | -20 do +40°C |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Záruka: | 2 roky |






