PLAZA stropní svítidlo
Katalogové číslo: SCH95LID 11775
Dodací lhůta: 2-3 dny
Hmotnost: 1 kg
Dodací lhůta: 2-3 dny
Hmotnost: 1 kg
| Cena s DPH: | 932 Kč |
|---|---|
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
PLAZA stropní svítidlo
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 216x216 mm |
| Napájecí proud: | 230 V |
| Výkon: | 20 W |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| Životnost: | 25 000 h |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | šedá |
| Krytí: | IP54 |
| Záruka: | 2 roky |





