KELLY LED II bílá 230V LED 2x12W 24° 3000K
KELLY LED II bílá 230V LED 2x12W 24° 3000K
Nástěnné nebo stropní svítidlo s náklopnými reflektory. Svítidlo je dodávané včetně LED modulů.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 285x119 mm |
| Výkon: | 24 W |
| Světelný tok: | 1200lm |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| Vyzařovací úhel: | 24° |
| CRI: | RA>80 |
| Barva: | bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Záruka: | 2 roky |









