KELLY LED I černá 230V LED 12W 24° 3000K
KELLY LED I černá 230V LED 12W 24° 3000K
Nástěnné nebo stropní svítidlo s náklopnými reflektory. Svítidlo je dodávané včetně LED modulů.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 135x119 mm |
| Výkon: | 12 W |
| Světelný tok: | 600lm |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| CRI: | RA>80 |
| Barva: | černá |
| Krytí: | IP20 |
| Záruka: | 2 roky |









