ESICA CYL stropní chrom 230V LED 6W IP44 3000K
ESICA CYL stropní chrom 230V LED 6W IP44 3000K
Stropní válcové LED diodové svítidlo s opálovým sklem. Vhodné do vlhkého prostředí.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 500x500 mm |
| Výkon: | 6 W |
| Světelný tok: | 437lm |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| CRI: | RA>80 |
| Barva: | chrom |
| Krytí: | IP44 |
| Záruka: | 2 roky |








