LUSTR talíř matná zlatá
Katalogové číslo: LP81VT-7777-MG-3752
Dodací lhůta: 3-4 dny
Hmotnost: 1 kg
Dodací lhůta: 3-4 dny
Hmotnost: 1 kg
| Cena s DPH: | 1 022 Kč |
|---|---|
| Cena bez DPH: | 845 Kč |
LUSTR talíř matná zlatá
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (dך×pr.ref.): | 85x1000 mm |
| Napájecí proud: | 230 V |
| Výkon: | 60 W |
| Teplota chromatičnosti Tc: | 3000 K |
| Materiál: | kov |
| Barva: | zlatá matná |
| Krytí: | IP20 |
| Záruka: | 2 roky |





